0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Делукс малък вакуум мерки и теглилки , машина за запечатване на храна домочадца мариновани вакуум

Делукс малък вакуум мерки и теглилки , машина за запечатване на храна домочадца мариновани вакуум

BGN 380.00
BGN 400.00
Продуктът е наличен

Налично


Спецификација :
Напон : 220 V AC/50 Hz
Моќност : 130 W
Max.Ширина : Компактна големина вакуум храна sealer за ( 28 CM) широк вреќи и ќеси ролни
Тежина : 2.32 KG ( =4.87 lbs)
Димензија : 44.5*23.2*11.9 см (L x W x H)
Vacumm Степен : 0.8 бар
Печат-up Време : 6-10 секунди
Вакуум-транспорт+Печат-up Време : 10-20 секунди
Функција :
Новиот дизајн infrom САД за да стигнат до индустриски вакуум стапка на -25 Хг
Со топлинска заштита од преоптоварување систем, Безбедно на microcomputer меморија оперативен систем и електромеханички интеграција
Со VACUMM ПЕЧАТ копчето за да се заврши Вакуум-транспорт и печат-up автоматски и интелигентно. Лесен за употреба! Hands-free и печат индикатор за светло кој ви овозможува да знаете кога?s подготвени.
Со СТОП копчето за контрола на вакуум и печат процесот, можете да го откажете процесот во секое време, доколку е потребно!
Со ПЕЧАТ копчето за да се направи справување со заеднички пластични кеси
Со brushless вакуум моторни технологија изнајдат Трајни.
Извоз во Европа и САД, со домашни и меѓународни мулти-партиски орган на квалитетот на одобрување
Производителот назначен за онлајн-продавница, со Прва Класа на услуги и технологија за корисникот.
1 : опремени со тек торба складирање кутија и алатка држачот за слободни сечење посакуваната должина
2 : високо-моќните мотори и клипот пумпи, пумпни ефикасност во минута до 1.21 јас тер, вакуум притисок 0.8 бар
3 : екран функција на сини светла манипулација процес
4 : доцнење запечатување префрлување, поудобно запечатени мокра храна
5 : за храна категорија избор и транспорт контрола на брзината функција
6 : автоматско кисели краставички кујна карактеристики, повеќе во согласност со барањата на семејниот живот
Машина за детали :

Параметри на продукта

Мощност (W):
200 W
Източник На Захранване:
Електрически
документ:
CE
Номер На Модела:
VS5500
Напрежение На Тока (В):
110В/220V
Модел:
VS-5500
Максимална ширина на запечатване:
28см
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Черен
Време запечатване:
6-10 секунди
Вакуумната помпа+време запечатване:
10-20 секунди

Продукти в категория