0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Вакуумно опаковане машина за домашна употреба с конкурентна цена на

Вакуумно опаковане машина за домашна употреба с конкурентна цена на

BGN 175.00
BGN 184.00
Продуктът е наличен

Налично


Спецификација :
Напон : 200 V AC/ 50 Hz
Моќност : 100 W
Max.Ширина : Компактна големина вакуум храна sealer за ( 28 CM) широк вреќи и ќеси ролни
Тежина : 1.3 КГ ( =2.87 lbs)
Димензија : 35*14.5*8.5 см (=13.78*5.71*3.346 инчи) (L x W x H)
Vacumm Степен : -65 KPa~-85 KPa
Печат-up Време : 6-10 секунди
Вакуум-транспорт+Печат-up Време : 10-20 секунди
Функција : Нов дизајн во microcomputer меморија оперативен систем и електромеханички интеграција Со VACUMM ПЕЧАТ копчето за да се заврши Вакуум-транспорт и печат-up автоматски и интелигентно. Лесен за употреба! Hands-free и печат индикатор за светло кој ви овозможува да знаете кога?s подготвени. Со СТОП копчето за контрола на вакуум и печат процесот, можете да го откажете процесот во секое време, доколку е потребно! Со ПЕЧАТ копчето за да се направи справување со заеднички пластични кеси Со brushless вакуум моторни технологија од САД за да стигнат до индустриски вакуум стапка на -25 Хг Со топлинска заштита од преоптоварување систем, Безбедно и Издржливи. Извоз во Европа и САД, со домашни и меѓународни мулти-партиски орган квалитет за одобрување на Производителот назначен за онлајн-продавница, со Прва Класа на услуги и технологија за корисникот.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
AP5192GB
Мощност (W):
200 W
Източник На Захранване:
Електрически
документ:
CE
Напрежение На Тока (В):
110В/220V

Продукти в категория