0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Лабораторен анализ за еднократна употреба пластмасови полистироловые чашка на Петри 96 дупки, стерилни, индивидуално опаковане, 5шт

Лабораторен анализ за еднократна употреба пластмасови полистироловые чашка на Петри 96 дупки, стерилни, индивидуално опаковане, 5шт

BGN 19.18
Продуктът е наличен

Налично

Лабораториски анализи за Еднократна употреба Пластични Полистирен Petri Dishs 96 добро,Стерилни,индивидуални пакет ,5pcs
Пластични petri сад со капак за culturing клетки и други научни апликации
Јасно за прикажување на содржина
Пластика за unheated употреба и disposability
Sterilized со Етилен оксид, бактериолошки petri јадење
Трајни изградба на стабилен јадење манипулација 1. Спецификација : 96 дупка ( Дупка со дијаметар : 8mm ) должина : 125 mm, Ширина : 85 мм, Висина : 15 mm 2. Пакет : индивидуални пакет 3. Материјал : полистирен PS 4. Карактеристики : транспарентни. Удобен. Убава. Со цврста. Висока ефикасност 5. Употреба : Лабораториски анализи 6. Answer : ___________________________ Note : Етилен оксид стерилизација 7.Пакет : Добар пакување за да се избегне оштетување 8.Answer : ___________________________ Note : долгорочно снабдување, добредојдовте на големо 9.Сосема нов, многу чиста, безбедна, уживаат да купуваат 1. Ние ќе брод во рок од 1 дена 2. Ние брод на сите место на светот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздухот ,e Packet,и Кина EMS и ект со следење на број . 3. Ние внимателно спакувани за да се избегне оштетување ,Ние и ветуваме да го добиете совршена стока. 4. Ние ќе ви помогне да ги пратите на логистика информации , кога тоа е за да се пристигне, ние ќе ве потсетам. Ако тоа е бавен, ние ќе ве потсетам на логистичка компанија да брод малку побрзо
Повеќе И Подобри Услуги Ако имате потреба од други големина или форма, ве молиме контактирајте ме , или кликни на овој линк за пребарување :
-Мојата Продавница линк-

Параметри на продукта

Класификация:
чаша Петри
Номер На Модела:
Петридиш 96-кладенец
търговска марка:
СИГУРЕН
Опаковка:
10шт
Материал:
Пластмаса

Продукти в категория