0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Лабораторен анализ за еднократна употреба пластмасови полистироловые чашка на Петри 12 дупки, стерилни, опаковка по 5 броя

Лабораторен анализ за еднократна употреба пластмасови полистироловые чашка на Петри 12 дупки, стерилни, опаковка по 5 броя

BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично

Лабораториски анализи за Еднократна употреба Пластични Полистирен Petri Dishs 12 добро,Стерилни ,пакет од 5 парче
Пластични petri сад со капак за culturing клетки и други научни апликации
Јасно за прикажување на содржина
Пластика за unheated употреба и disposability
Sterilized со Етилен оксид, бактериолошки petri јадење
Трајни изградба на стабилен јадење манипулација 1. Спецификација : 12 дупка ( Дупка со дијаметар : 25мм ) должина : 125 mm, Ширина : 85 мм, Висина : 22 mm
2. Материјал : PS полистирен
3. Карактеристики : транспарентни. Удобен. Убава. Со цврста. Висока ефикасност
4. Употреба : Лабораториски анализи
5. Answer : ___________________________ Note : Етилен оксид стерилизација 6. Количина:5pcs 7.Пакет : Добар пакување за да се избегне оштетување 8.Answer : ___________________________ Note : долгорочно снабдување, добредојдовте на големо 9.Сосема нов, многу чиста, безбедна, уживаат да купуваат 1. Ние ќе брод во рок од 1 дена 2. Ние брод на сите место на светот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздухот ,e Packet,и Кина EMS и ект со следење на број . 3. Ние внимателно спакувани за да се избегне оштетување ,Ние и ветуваме да го добиете совршена стока. 4. Ние ќе ви помогне да ги пратите на логистика информации , кога тоа е за да се пристигне, ние ќе ве потсетам. Ако тоа е бавен, ние ќе ве потсетам на логистичка компанија да брод малку побрзо
Повеќе И Подобри Услуги Ако имате потреба од други големина или форма, ве молиме контактирајте ме , или кликни на овој линк за пребарување :
-Мојата Продавница линк-

Параметри на продукта

Класификация:
чаша Петри
търговска марка:
СИГУРЕН
Номер На Модела:
Петридиш 12-кладенец
Материал:
Пластмаса

Продукти в категория