0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Ретро Таванско Помещение Матиран Iron Лампа Регулируеми Въртящи Се Дискове Четене Стенни Лампи Светлини Edison E27 / E26 Халба Бира За Работна Стая И Спалня Бар Кафене

Ретро Таванско Помещение Матиран Iron Лампа Регулируеми Въртящи Се Дискове Четене Стенни Лампи Светлини Edison E27 / E26 Халба Бира За Работна Стая И Спалня Бар Кафене

BGN 40.00
BGN 41.62
Продуктът е наличен

Налично


Опис
Земјата гроздобер Ѕид Светлина.
Сосема нов и висок квалитет.
Изработени од железо
Совршена декорација за дома мебел.
Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, Бар
Извор на светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНИ
Забелешка : ве Молиме да се побара професионална техничар за да помогне да се инсталира.
Светлината Информации :
Светилка тип : ѕид Светилка
Материјал : Железо
Стил : Антички Индустриски Американската Држава
Предложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн.
Предложено е применливо простор големина : 5-10 метри квадратни
Жица Напон : 110-240 V,50/60 Hz
Број на светилки : светилки не се опфатени(ако треба,ве молиме контактирајте со нас да се купат)
Предложениот извор на светлина : E27x1
Извор на светлина вклучени Да или Не : Не
Боја : како на сликата
Димензии : Дијаметар
Answer : ___________________________ Note : производот е сцена график е само за на сцена симулација. Како да се производот е вистинска големина, ве молиме обратете се до параметар.
Пакетот Вклучува :
1 x ѕид светилка ( Цената не вклучува сијалица)
Ве молиме имајте во предвид ракување не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Клиентот е одговорен оние такса

Параметри на продукта

търговска марка:
Жиду
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
220V,110V,90-260V
документ:
CE, EMC,LVD, RoHS ce, VDE
Материал На Корпуса:
Желязо
Стил:
Реколта
Базов Тип:
E27
Цвета На Купето:
Черен
Дали диммируемым:
No
Посоката На Сянката:
Надолу
Тип На Сянка:
Желязо
Гаранция:
3 години
Материал:
Метални
Брой източници на светлина:
1
Техника:
Боядисаната
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Номер На Модела:
YY-W1211
Характеристики:
промишлен модерен стил
Използването на:
Работна обувки
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Тип На Ключа:
Без прекъсвач
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Клур:
античен черен цвят
Стил:
Античен

Продукти в категория