0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
Стенни лампи прост модерен индустриален таванско помещение Edison wall light ретро старинни стенни тела стенни аплици за кафе-бар, ресторантьорството и осветление

Стенни лампи прост модерен индустриален таванско помещение Edison wall light ретро старинни стенни тела стенни аплици за кафе-бар, ресторантьорството и осветление

BGN 76.00
BGN 92.80
Продуктът е наличен

Налично


Предупредува : 1. Напон : AC220 V 2. Абажур Боја : златна боја 3. Светлината или не : НЕ 4. Извор на светлина тип : LED светилки 5. Главните Материјали : хардвер+Железо 6. Е светилки се вклучени : нема 7. Должина X Ширина X Висина : 220x280mm
1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе
се потврдува дека стоката е примена.
2 прифаќаме само плаќања иако ЗАЧУВАМ,ве молиме confim со нас Ако барањето други начини на плаќање, како што се Paypal
/ TT банка / Western Union и така натаму.
3 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4 Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашање за плаќање.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) .
2. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2-4 работни дена по уплатата примена. Ако сакате да ја смените превозот
адреса, ве молиме оставете белешка во пораката.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна Пред да ги купите,
ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
5. За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети vis друг курир/превозникот,одлуката на нас е финалето.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8.Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни.
9.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорност
на превозот услуга и Било увоз наплатат се купувачите одговорност.

Параметри на продукта

Цвят На Абажура:
22х28см
Тип Елемент:
Стенни Лампи
документ:
CQC, CE, EMC, CCC
Напрежение:
220V
Техника:
Боядисаната
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Желязо
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Гаранция:
1 година
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Цвета На Купето:
Бял, Черен
Номер На Модела:
MWL186
търговска марка:
номсун
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Стил:
Реколта
Характеристики:
модел стенни осветителни тела
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Посоката На Сянката:
Up
Материал:
Метални
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Използването на:
Работна обувки
Брой източници на светлина:
1

Продукти в категория