0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
12V 2W 24V VAN LED ВЪТРЕШНИ СТЕННИ ОСВЕТИТЕЛНИ ТЕЛА

12V 2W 24V VAN LED ВЪТРЕШНИ СТЕННИ ОСВЕТИТЕЛНИ ТЕЛА

BGN 12.00
Продуктът е наличен

Налично


караван ноќни led читање светилка,RV Караван Camper ѕид, ноќни LED светилка,12v led ноќни ламби,12v headboard монтирани, светлата за читање,12 V headboard читање светилка,12v led ноќни читање светилка за Motorhome,camper комбиња ноќни led читање светлина,12v караван НОЌНИ LED светилка,авто ноќни LED читање светлина,12v led кревет светла, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 12 V 24 V 2 W ВАН LED ВНАТРЕШНИ ѕидови СВЕТЛА МОДЕЛ : WXHS2950102 ТЕКСТ : DC12 V,DC24 V,DC10-30 V МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : 82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување БАЗА ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, БЕЛА ДИМЕНЗИЈА : Глава (D29*L50 MM), БАЗА (D65*H25 MM) ПРЕКИНУВАЧ : копчето за вклучување база, може да биде бела боја или црна боја на СВЕТЛИНА БОИ :
РАЗЛИЧНИ ЛЕЌА ОПЦИИ :
леќи на камерата може да се
јасно леќа : повеќето светла
мушка леќа : средни светла
fogged леќа : најмалку светла
МОНТАЖА ТИП : ДРУГИ СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : моќ може да биде 1w, 2w, 3w,5w,9w,10w,12w
ФУНКЦИЈА :
1.висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон
3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник, bended лесно, снабдување 360degree насока осветлување.
4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за било машини
5. може лесно да се инсталира или отстрани, нераскинливо
6. led вок во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.
7.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење,не содржи штетни елементи како што се жива и олово,погоден за рециклирање
ИСПОРАКА :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
ГАРАНЦИЈА :
1 месец замена,3 година поправка
СЕ ВРАЌА/РЕКОНСТРУКЦИЈА/РАЗМЕНА :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Параметри на продукта

Цвят На Абажура:
черен корпус, сребрист корпус
Мощност:
2W 12V, 2W 24V
Цветна Температура:
Топло бяло 3000K, бяла 6000K
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Източник На Захранване:
DC
Стил:
Модерен
търговска марка:
ФДИК
Посоката На Сянката:
Надолу
документ:
CE, RoHS, EMC, CCC
Зона Осветление:
1-3 квадратни метра
Гаранция:
3 години
Материал На Корпуса:
Алуминий
Цвета На Купето:
Черен, Светло Сив
Техника:
позлатени
Използването на:
Празник
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Тип На Сянка:
Без сенки
Напрежение:
24V,12V
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Характеристики:
МИНИ-СВЕТЛИНАТА НА НОЩНА ЛАМПА ЗА ЧЕТЕНЕ
Материал:
Алуминий
Номер На Модела:
WXHS2950102
Брой източници на светлина:
1
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Цвета На Купето:
Сребро
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Базов Тип:
петната Led линейки интериорен
Предмет:
ВАН LED ВЪТРЕШНИ СТЕННИ ОСВЕТИТЕЛНИ ТЕЛА
Приложение:
СВЕТЛИНА ЗА ЧЕТЕНЕ, МОНТИРАН НА СТЕНАТА ЛАМПА, МАЛКА СТРАНИЧНА ЛАМПА
Уеб САЙТ:
КОЛА, АВТОМОБИЛ, МИКРОБУС,
Enter:
12V, 24V, 10-30V
УСТАНОВЕН ТИПА НА:
монтиран винт
ПОСОКАТА НА ЗАВЪРТАНЕ:
360 градуса

Продукти в категория