0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Creative Healthy ABS Magic Led Colorful Night Light Mushroom Led настолна лампа за спалня нощни кърмеща детска 1892

Creative Healthy ABS Magic Led Colorful Night Light Mushroom Led настолна лампа за спалня нощни кърмеща детска 1892

BGN 91.00
BGN 95.84
Продуктът е наличен

Налично


[xlmodel]-[custom]-[37713]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
ви r парцела успешно.
2. Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет
Производи,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга
Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред испорака.
Креативни Здрава ABS Магија Led Шарени Ноќ Светлина Печурки Led Табела Светилка За Спалната соба Ноќни Старечки Дете 1892
материјал : ABS
големина : 21*беа 25,5 см
wattage : 1w led(вклучуваат)
напон : AC 80-265v
примена : спална соба итн
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[38937] ПО УСЛУГА

Параметри на продукта

търговска марка:
CAIJ
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Светлина:
Led лампи
Мощност:
31-40W
Стил:
Модерен
Източник На Захранване:
AC
Базов Тип:
Клин
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Завърши:
Желязо
Дали диммируемым:
No
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Тип На Сянка:
Без сенки
Материал:
Пластмаса
Цвета На Купето:
Бял
Техника:
Фалшив
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
цвят на рамката:
Бял
Гаранция:
3 години
Номер На Модела:
1892
Напрежение:
110V,220V,90-260V
документ:
CCC, CE, EMC,FCC, RoHS, UL
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип Елемент:
Настолни Лампи
Цвят:
Бял
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Приложение:
спалня, детска стая
Напрежение:
AC 80-265V

Продукти в категория