0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
6pcs Led прожектор Led тавана лампа 3W COB Mini spot Light cabinet lamp High power With Led Driver AC110V 220V 40 * 30*27mm UR

6pcs Led прожектор Led тавана лампа 3W COB Mini spot Light cabinet lamp High power With Led Driver AC110V 220V 40 * 30*27mm UR

BGN 38.78
Продуктът е наличен

Налично


Извор на светлина : 3 W КОЧАН Висока моќност предводена кабинет светлина Чип Бренд : Epistar чип Номинална Моќност : 3 W Влезен Напон : AC85-265 V Работна Фреквенција : 50~60 Hz Боја : Топло бела/Бела Боја Temp : 3000-3200 K(топло бела);6000-6500 K(бела) Работа Темп : -20 C ~ +45 C животниот век : 50000 часа Светилка Тело боја : Црна / Бела Материјал : Алуминиум
Пакет Вклучувајќи : 6 компјутери LED Спот светла + 6pcs Led Драјвер
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47. 1 % 31.4% 17.6% 3.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.

Параметри на продукта

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Мощност:
White Body, Black Body
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип Елемент:
Прожектор
Номер На Модела:
L835-6pcs
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Гаранция:
2 години
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
търговска марка:
ЧИНКОЛОР
Характеристики:
COB източник на светлина
Завърши:
Полиран Хром
Дали диммируемым:
No
Толеранс На Мощността:
3%
Напрежение:
85-265V
кораб от:
Континентален Китай
Пакет:
Прожектор 6шт с 6шт led драйвера
Отделят Цвят:
бял / топло бял
Материал На Корпуса:
Алуминий
измерване:
40*30*27 мм
Гаранция:
2 години
led драйвер:
Включва
Цвета На Купето:
бял / черен

Продукти в категория