0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Супер ярък 3 LED+12 LED магнитен работен светлината на фенерче в джоба на светлината на Факела с извънбордов на една кука за външно ремонт на автомобили осветление

Супер ярък 3 LED+12 LED магнитен работен светлината на фенерче в джоба на светлината на Факела с извънбордов на една кука за външно ремонт на автомобили осветление

BGN 11.00
BGN 13.98
Продуктът е наличен

Налично


Супер Светло 3 LED+12 LED Магнетни Работа Светло Светло Џеб Светлина Факелот со Бесење Кука за Отворен Автомобил Поправка Осветлување
Функција :
Ова е неопходно работа светлина во вашата лента со алатки. Можете да се јавите тоа како работат светлина, но тоа не е само работа на светлина. Тоа може да ви помогне да направите вашата задача во темна локација. Можете да ги користите за кампување, автомобил поправка, патување, домашна помош, затемнување и за итни случаи
Магнетна база+ виси кука , може да се држи до металик површината или да се закачи на секое место за hands-free операција
Дизајниран во компактна големина лесно да се носат околу дури и во џеб.
Моќен 3 Бела LED+12 Црвени LED illuminant, да обезбеди ултра-светли светло за употреба
5-Модел светлина : Бела светлина,3 различни флеш црвено светло,Црвено светло.
Црвеното светло е голем плус на секое лице
100,000 часа долго LED чип должината на животниот век, може да се користи со децении години без да се менува често
Моќ од 3 AAA батерии (не се вклучени), подготовка на резервни батерии без да бараат напојување
Спецификација :
Материјал : ABS+ПВЦ
Тежина : 135g
Модел : Бела светлина,3 различни флеш црвено светло,Црвено светло.
Моќ : 3*AAA(не се вклучени)
Светилки : 3 Бела LED+12 Црвени LED
LED животниот век : 100,000 часа
Димензија : 10*од 3,5 см
Пакување се вклучени :
1* LED Работи Светлина
Забелешка : Заменете ја батеријата треба шрафцигер

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Фенери
Увеличи:
No
Мощност:
0-3W
документ:
CE, CCC
Тип Фенерче:
къмпинг, ремонт на автомобили, пътуване, домашно използване, аварийна ситуация
зарядно устройство:
неподходящ
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Функция:
Удароустойчив
Силна Страна На Регулатори:
5-8 файлове
Просвет:
800
Тип На Батерията:
ААА
Разстояние Осветление:
< 50 м
Цвят:
Червен
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
WY8073
Източник На Светлина:
Led лампи
търговска марка:
Саньи
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Водоустойчив:
ДА
Модел led топки:
3 бели светодиода+12 червени светодиоди

Продукти в категория