0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
High Power LED Track Light 20W 30w COB Rail Light светлината на Прожекторите равен 200w халогенна лампа 110v 120v, 220v магазин магазин за бижута

High Power LED Track Light 20W 30w COB Rail Light светлината на Прожекторите равен 200w халогенна лампа 110v 120v, 220v магазин магазин за бижута

BGN 292.00
BGN 292.19
Продуктът е наличен

Налично


Висок квалитет 20 W 30 W КОЧАН ЛЕР песна светлината со bridgelux LED чип AC 85-265 V текст изразат бесплатен превозот LED Type : 1 PCS КОЧАН со Bridgelux чип Watage : 20 W 30 W Светлина школка во Боја : Црна / Бела достапни Материјал : Алуминиум Зрак агол : 30° Прозрачна Флукс(Lm) : 100-110lm/W Боја рендерирање индекс(Ра) : >85 Живот(Hr) : 40000 Hr Големина 100*160 MM Влезен напон : AC 85-265 V Бруто тежина 1kg Боја температура : Топло бела 2800-3200 K;
Бела 4000-4500 K
Кул бело 6000-6500 K
Предностите на нашата компанија интегрирани led песна осветлување
1, Оригинални Остри интегрирани led чипови, нема мртви светилка, без facula, без отсјај, униформа светлост.
2, Добар анти-корозија перформанси, прав прскање, повеќе елегантен и врвот одделение.
3, Високо ефикасни топлина дисипација guarrantees нашата компанија интегрирани led песна осветлување долг животен век.
4, 360° djustable, широк влезниот моќ опсег(AC85 V265 V)
5, Погоден за облека продавница, синџир продавница, музеј, франшиза продавница, изложба место.
Според функција на ЛЕР phlx е осветлување, ние ги донесуваат LED извор на светлина технологија со посебни жица коло дизајн, кој штедење енергија повеќе од 80%. Тоа се постигнува целта на супер заштеда на енергија и високо ефикасна.
Супер осветленост, висока боја индекс. Тоа е нов стил на затворен осветлени производ, без баласт и не се чести флеш. Може да се користи преку 40000 часа.
Примена :
1.Комерцијални осветлување
2.Трговски центар,хотел,канцеларија,дома
3.маса светилка,таванот светилка
4.Погоден за двор, место на живеење заедница осветлување
Функција :
1.Факултативна боја температура 2700 K,4300 K,6400 K
2.Лесен за инсталација и употреба пријателски
3.Еколошки
4.Посебна светлина агол дизајн,добар проѕирен перформанси

Параметри на продукта

Отделят Цвят:
Бял, Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
20W white shell, 20W black shell, 30W white shell, 30W black shell
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип Елемент:
Прожектор
Номер На Модела:
светлина следа Led
Гаранция:
1 година
търговска марка:
HAILEEYOUNG
документ:
CE
Завърши:
Матирана Неръждаема Стомана
Дали диммируемым:
No
Характеристики:
cob led прожектор
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
85-265V
Толеранс На Мощността:
3%
Използването на:
Работна обувки

Продукти в категория