0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1 опаковка от 6 ролки 12mmx15m прозрачна еднопосочна Лента офис адгезивные лента Deli 30028

1 опаковка от 6 ролки 12mmx15m прозрачна еднопосочна Лента офис адгезивные лента Deli 30028

BGN 3.98
Продуктът е наличен

Налично


Транспарентен adhensive лента за статистика и училиште
12mmx15m
Добар квалитет
Пакување : 24pcs/многу
Достав е многу познат бренд во Кина
Добар квалитет
Пакување : Секој Пакет Вклучува 6 Ролни
Цената Е За Едно Пакување, Вкупно 6 Ролни

Параметри на продукта

Размер:
S
Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Номер На Модела:
30028
търговска марка:
Магазин за деликатеси

Продукти в категория