0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
30мм-42мм от 30 до 42 стъпка Околовръстен филтър адаптер

30мм-42мм от 30 до 42 стъпка Околовръстен филтър адаптер

BGN 4.00
BGN 4.94
Продуктът е наличен

Налично

30мм-42mm 30 до 42 Чекор до Прстен Филтер Адаптер
Вовед :
Машки навој : 30мм
Женски навој : 42mm
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал (не пластични)
боја : црна
Пакет Се Вклучени :
30мм да 42mm Филтер Прстен Адаптер x1
Погоден За
филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе..
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или .com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет).

Параметри на продукта

Съвместим Марка:
CANON, NIKON
Номер На Модела:
30мм-42мм
търговска марка:
икача

Продукти в категория