0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Jjc Automatic Extension Lens Tube 12mm 20mm 36mm определя преходното пръстен за CANON EOS Body EF EF-S Mount Camera Lenses

Jjc Automatic Extension Lens Tube 12mm 20mm 36mm определя преходното пръстен за CANON EOS Body EF EF-S Mount Camera Lenses

BGN 47.98
Продуктът е наличен

Налично


JJC Автоматско Продолжување Леќа Цевка 12mm 20mm 36mm Поставува Адаптер Прстен за CANON EOS Тело EF EF-S Планината Камерата Леќи
Компатибилност
JJC AET Серија
Должина на Цевки Вклучени
Компатибилен Камера
Леќи На Планината
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4 )УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Ние би сакале да ве потсетам дека на увозните давачки,даноци или дополнителни трошоци донесе од страна на вашиот локалните обичаи ќе биде одговорен за купувачите.За повеќе детали,може да се консултираат за да ги локалните обичаи, пред купување на производи.
7) Ние исто така, обезбеди UPS-от,DHL побрзо превозот начин во случај да треба стоката под итно.Ве молиме изберете соодветна превозот начин пред купување на производи.
1) Сите производи што се продаваат на JJC Официјалната Продавница се гарантира за ЕДНА цела ГОДИНА против дефекти во изработката и материјалот.
2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Купувачот е јасно descript на неисправни со целосни информации преку е-маил.

Параметри на продукта

Калибър:
ЕСА-C12, ЕСА-C25, ЕСА-CS
Съвместим Марка:
КАНОН
Номер На Модела:
Серия ЕСА-C
търговска марка:
JJC
Име:
преходни пръстен
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Цвят:
Черен
ЕСА-за CS:
CANON EOS (12mm/20 mm / 36 mm комплекти )
ЕСА-C12 за:
CANON EOS(12 мм)
ЕСА-C25 за:
CANON EOS(25 мм)
Воспользуйся:
Включва по-близо фокусиране
Тип:
Автоматично Удлинительные Тръба
Година:
2016 Нова
Гаранция:
гаранция една година

Продукти в категория