0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
3color марка LAIKOU грим база лицето течен основа BB крем коректор избелване на овлажняващ масло-контрол водоустойчив Maquiagem

3color марка LAIKOU грим база лицето течен основа BB крем коректор избелване на овлажняващ масло-контрол водоустойчив Maquiagem

BGN 5.00
BGN 6.08
Продуктът е наличен

Налично


Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница. Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со Trademanager или преку е-Маил. Ние сме секогаш среќни да ви помогнат. Сите Trademanager и е-Мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.Среќни секој ден! Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Превозот на Превозот може да се под влијание на викенд, празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време 1 обично превозот преку Кина Пост Воздух Mail ,e Packet,15-45days за испорака во зависност од вашата локација.,. 2 јас ќе ви испрати EMS ,DHL ,но треба да го додадете превозот цена ! ве молиме да не информирате пред вашата цел,на секое прашање, пред вашата нарачка ГАРАНЦИЈА&ВРАТИ ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail befor враќање на неисправни објект. купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци ДАНОК даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, Овие трошоци се на купувачот одговорност ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Параметри на продукта

Тип:
В основата на
Полза:
Порите, поясни, овлажнител, забеливая, слънцезащитен крем, коректор, масл-мониторинг, подхранване, естествен
НЕТНО ТЕГЛО:
40 мл
Текстът на:
Крем
Размер:
Full Size
Слънцезащитен крем:
ДА

Продукти в категория