0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
IMI Rotary DEFENSE Polymer Retention Roto Holster ловно дясната двойна кражби кобур е подходящ за Берета 92/96/M9

IMI Rotary DEFENSE Polymer Retention Roto Holster ловно дясната двойна кражби кобур е подходящ за Берета 92/96/M9

BGN 14.00
BGN 19.42
Продуктът е наличен

Налично

Опис..............................
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Ротира 360 степени
Боја : Црна
Пиштол погоден : Beretta 92/96/М9
Тип : Право раце
Производот Се Покаже...........................
Поврзани Со Објектот............................
За Плаќање..........................
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака.........................
1)Ние Брод на Светот, освен некои оддалечена област.
2)точки ќе биде предаден во рок од 1 работен ден откако уплатата примена. Постои следење на број со секој пакет.
3)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
4)ве молам оставете ме порака со вашето име и презиме кога ќе го поставите цел, купувачи од Русија и Украина мора да се остави целосно име и презиме! или, не можеме да брод за што навремено! ви благодариме за вашата соработка однапред!
5) ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист , ние ќе ги испрати во еден пакет! освен ако имате барања од тоа! со нетрпение очекувам да вашата разбирање!
Земја
Превозот време
Забелешка
САД
7-14 дена
≥20 дена, контактирајте ме
Австралија, Канада, Велика Британија
15-25 дена, понекогаш 30 дена
≥30 дена, контактирајте ме
Франција
15-28 дена, понекогаш 30-35 дена
≥35 дена, контактирајте ме
Русија, Бразил, Шпанија
20-40 дена, понекогаш 40-45 дена
≥45 дена, контактирајте ме
Друга земја
Нормално 25-30 дена за да стигнат до
≥30 дена, контактирајте ме
Клиентите Servicer Работното Време (Пекинг GMT+8 Временска Зона)
Понеделник-Петок
Сабота
Недела
8.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Mi-M9
търговска марка:
АПЛЮС
Цвят:
Черен
Форма:
М96 M9
Тип:
Кобур
Използването на:
поясная кобур
кобур cqc:
аксесоари за пистолет
Подходящ За:
дясната ръка

Продукти в категория