0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
Безплатна Доставка На Ipsc Регулируема Бойна Стропа Телескопична Тактически Пистолет Ръчен Пистолет Сигурен Ремък Пружина С По-Добра Магическа Панделка Колан

Безплатна Доставка На Ipsc Регулируема Бойна Стропа Телескопична Тактически Пистолет Ръчен Пистолет Сигурен Ремък Пружина С По-Добра Магическа Панделка Колан

BGN 13.00
BGN 13.41
Продуктът е наличен

Налично


583
Бесплатен Превозот Ipsc Прилагодливи Борба Прашка Телескопски Тактички Пиштол Рака Пиштол Безбедна Lanyard Пролет Со Најдобри Магија Лента Појас
Прилагодливи Борба Прашка Телескопски Тактички Пиштол Рака Пиштол Безбедна Lanyard Прашка Пролет со Магија Лента Појас
Карактеристики На Производот :
Единствена точка пиштол прашка
Користи метална кука да се закачите на airsoft пиштол или слични конфигурација
И fixs на тактички појас/ вест/ панталони уво со Лепенка на другиот крај
Широко се користи од страна на воениот персонал за анти-крадец или анти-загуби од пиштол
И дава handsfree& брз пристап за оружје операции
Формирана на цврсти нерѓосувачки челик внатрешниот и тешки најлон
Не е лесно да се отсечени или snap пауза
Стигнале дизајн додава флексибилност
Се применува на различни пиштоли за итни случаи
Кабел должина : 52cm(извиткани)
Боја : црна,кафеава
Пакет Содржина :
1 x Тактички Пиштол Пиштол Прашка Пролет
***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Напомена :
Купувачите во руската федерација и Украина треба да го оставите вашето име и презиме, во спротивно, вашиот пакет ќе биде одбиена од страна на поштата.
Ако сте купувачот во руската Федерација изберете руската epacket, кога ќе го примите известување на поштата треба да биде во рок од петнаесет дена во вашата локална скопска да се соберат вашиот пакет, бидејќи агенцијата за вработените нема да бидат испратени до вашиот дом.
За Бразил купувачи, доколку е потребно, ве молиме оставете ги вашите лични Данокот на Додадена Вредност (ДДВ) број, кој може да ви овозможи да го добиете вашиот пакет побрзо и посигурно.
За лесно да ја покажеме нашата пакет на услуги, ние ги користиме "инчен" и "cm" две вид на единица за пакет димензија, можете да го промените да ви треба со следната формула :
1 инч =2.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен
търговска марка:
RuoskyGear
Номер На Модела:
ЭМ7672
Материал:
ABS военен найлон
Фунция:
Две Точки За Колан
Цвят:
Черно МК
Качество:
100% гарантиран нова
Ключова дума-1:
бойна прашка
Ключова дума-2:
оръжеен колан
Ключова дума-3:
Тактическо Определяне На Пистолет
Ключова дума-4:
аксесоари за ловни пушки
Ключова дума-5:
Аксесоари За Пистолети Airsoftsports
Ключова дума-6:
Тактически Колан Съболезнования

Продукти в категория