0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Червената Точка На Лазерния Страйкбольный Очите Ловен Прицел Пневматични Пистолети Очите Тактически Въздухът Е Мек Поглед На Ловно Пушка Лазерна Пушка Забележит?

Червената Точка На Лазерния Страйкбольный Очите Ловен Прицел Пневматични Пистолети Очите Тактически Въздухът Е Мек Поглед На Ловно Пушка Лазерна Пушка Забележит?

BGN 15.82
Продуктът е наличен

Налично


Црвена Точка Ласерски Airsoft Поглед Лов Riflescope Воздушни Пушки Поглед Тактички Воздух Мека, Со Цел Ловечка Пушка Ласерски Пушка Домет Место
Опис на производот : Јасно и Дополнителни Светла Ласерски Зрак! Прецизни и широк Спектар Windage и Височина Корекција за 20mm Picatinny планината одговара на повеќето Тактички Оружје со или без Железнички Слотови! Притисни го копчето за вклучување/исклучување Ален клучеви вклучени Направени од мала тежина авиони одделение алуминиум,Трајни авиони алуминиумски домување со елоксирани заврши Лесно да се поврземе,мала тежина ,инсталирајте само во секунди.Шок доказ Избегне директна изложеност на око Спецификација за Производ : МАКСИМАЛНА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ : бранова ДОЛЖИНА : 625-660nm Опсег : 50-100 метри Должина : Околу 56-57mm Цевка Големина : 54mm x 16mm Цевка со Дијаметар : 16mm Планината железнички : Прибл 20mm БОЈА : ЦРНА Без батерија, Бидејќи батеријата е забрането транспорт

Параметри на продукта

Изходна Мощност:
Номер На Модела:
red990
търговска марка:
Моге
Тип:
Лазерен Мерник

Продукти в категория