0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-49 %
Тактически тежкотоварни пушка Shell Sling Shotgun Shell Holder Belt 25 Shell Cartridge Ammo Sling Black for 12GA 20GA .30-30 300W

Тактически тежкотоварни пушка Shell Sling Shotgun Shell Holder Belt 25 Shell Cartridge Ammo Sling Black for 12GA 20GA .30-30 300W

BGN 11.00
BGN 21.65
Продуктът е наличен

Налично


Пушка Школка Појас 12 Gauge 20 Gauge Носителот Муниција Појас Прашка 25 Школка Прилагодливи До 48" Лов Додаток
Оваа најлон веб појас карактеристики кертриџ циклуси за да се задржи екстра школки блиску на дофат на раката. Пушка појас има 25 круга. Се вклопува половината се до 48". Технички Информации
Целосна должина : 135cm Боја : Црна. Материјали : Најлон Стил : Школка Носителот
Пакување : * 1 X Пушка Школка Појас
Испорака и Плаќање :
1) Pls ме напушти право адреса! Ние не ќе биде одговорен за пакет враќање поради купувачот е проблем (како што се надвор од дома, погрешна адреса, итн.)
Кина Пост обично трае 2-3 недели, ние не сме одговорни за следење и ве молиме позитивно контактирајте со вашиот локален поштата ако не го добие тоа. Ние не ќе биде одговорен за загубите или отсутен следење на евиденција за Кина Пост.
Ако у сакате да изберете побезбеден и побрз начин, како што се ЕМС, ве Молиме да Платат дополнителна такса. EMS обично трае 5-7 работни денови со полно евиденција.
2)ние нема да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.
3)Како купувачот,тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство,нашата цена не вклучува оданочуваат,ДДВ,или други справи со обвиненија.
Услови :
1. Ве молиме да не известите во рок од 15 дена (според објавување датум).
2. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.
3. Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
4. Returne/exhange испорака на квалитетот, ние ќе обезбеди бесплатен по услуга за одржување на квалитетот проблем стоки(наплата или размена на нова пратка).

Параметри на продукта

Цвят:
черен цвят
Материал:
Найлон
Номер На Модела:
зона договори пушка
is_customized:
Yes
Цвят:
Черен
Ширина На Колан Куршум На Пушка:
2.
Пълна Дължина:
135мм
Тегло:
about 117g

Продукти в категория