0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
5 бр. / лот ER8 5 мм пружинен патронник патронник за инструмент бит държач за CNC гравиране, фрезоване патронник на струг

5 бр. / лот ER8 5 мм пружинен патронник патронник за инструмент бит държач за CNC гравиране, фрезоване патронник на струг

BGN 23.00
BGN 23.98
Продуктът е наличен

Налично


ER8 Пролет Collet Чак Алатка Малку Носителот
Количина : 5pcs
На точноста : 0.015 mm
Достапни Дупка Кол : 5mm
Големина : 8.5 mm(OD) x 13.5 mm(Висина)
Материјал : Манган Челик 65 Mn HRC : 44-48
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-30day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата. Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Параметри на продукта

Приложение:
Fresa
Номер На Модела:
ER8 5 мм

Продукти в категория