0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
K11 125 mm 3 челюст патронник самоцентрирующийся ръчно патронник четири челюсти за гравировально-фреза с ЦПУ, струг с ЦПУ!

K11 125 mm 3 челюст патронник самоцентрирующийся ръчно патронник четири челюсти за гравировально-фреза с ЦПУ, струг с ЦПУ!

BGN 77.89
Продуктът е наличен

Налично


1 set & 3 Вилица 125mm Чак
Параметарот :
Вилицата : 3 Вилица ( Внатрешни Вилица и Надворешни Вилица)
Дијаметар : 125mm
Авто-Центрирање Чак
Текст Макс вртежен момент : 100 Nm
Максимална Брзина : 3800rpm
Внатрешни Вилици Стегање : 2.5-40mm
Надворешни Вилици Стегање : 38-110mm
Цртање Слики :
Изложбен салон :
Превозот Цена
Нашите производи се продаваат низ целиот свет.
Ако ви треба повеќе предмети во исто време, ве молиме контактирајте со нас однапред да се потврди превозот цена.
Плаќање :
Ние прифаќа paypal кредитни, банкарски трансфер, western union итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7days календарски дена од денот на аукција крајот на времето.
Проблем и Повратни информации :
Ве МОЛИМЕ НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние сме чесни и корисни снабдувач , ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите со вас.
Вашето задоволство е многу важна за нашата продавница, па ве молиме контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации.
Ви благодариме многу однапред .
Наплата :
Ако НЕ сте ЗАДОВОЛНИ со нашата пакет како производи е штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш.
Ако е можно, ве молиме да се земе некои фотографии или да се направи еден мал видео за тоа. Тоа ќе ни помогне да се решат проблемите.
Answer : ___________________________ Note :
Ние може да произведе производ според нашите клиенти дизајн.
Ако ти треба нешто е многу посебен, ве молиме контактирајте со нас за тоа.
Ние сме спремни да ви помогнат околу тоа.

Параметри на продукта

търговска марка:
МАШИНА G-PENNY
силата на:
инструкция
Номер На Модела:
К11-125
Броят на челюстите:
3
Размер:
125mm
Вътрешна Челюст :
3 бр.
Външна Челюст:
3 бр.
Входната Въртящ Момент:
100 нм
Скорост:
0-3800 об / мин
Вътрешен Скоба На Челюстите:
2.5-40 мм
Външен Зажимать Челюстите:
38-110мм

Продукти в категория