0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
R1. 5*D6*30.5*50L HRC55 Волфрам твердосплавное покритие заострени топка края мелници заострени и конусни края мелници

R1. 5*D6*30.5*50L HRC55 Волфрам твердосплавное покритие заострени топка края мелници заострени и конусни края мелници

BGN 12.10
Продуктът е наличен

Налично


Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.5*D6*30.5*50 L*2 F; составена од : увезени карбид волфрам челик од Германија; Флејта : 2 Флејта; Работел материјал HRC : 0~55 Степен Радиус(R) : 1.5 mm; Слој : Tialn; месо тело со Дијаметар : 6mm; Сечење Должина (L1) : 30.5 mm; вкупна Должина (L) : 50mm; Агол B=За 2.82°
Сите Заострените Топката носот крајот мелници линк подолу :
Супер Попуст :
Инчен Единици :
Метрички Единици :
R0.25*15*D4*50
R0.5*15*D4*50
R0.75*15*D4*50
R1.0*15*D4*50
R0.25*20*D6*50
R0.5*20*D6*50
R0.75*20*D6*50
R1.0*20*D6*50
R0.25*30.5*D6*75
R0.5*30.5*D6*75
R0.75*30.5*D6*75
R1.0*30.5*D6*75
R1.5*30.5*D6*75
R2.0*30.5*D6*75
R2.0*100*D6*100
R0.5*45*D8*85
R1.0*45*D8*85
R1.5*45*D8*85
R2.0*45*D8*85
R1.0*25*D6*75
R2.0*70*D10*110
Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн; Тешко дрво, иверица, и др.;
Користете врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Германија; Одлични чип отстранување ефект! Голема површина, одлична работа! Долг животен век;

Параметри на продукта

търговска марка:
ДЖЕРРЕЙ
Обща Дължина:
50мм
Покритие:
Тиаин
Материал:
Карбид
Тип:
Торцевая Fresa
Диаметър на:
D6mm
Номер На Модела:
R1. 5*D6 * 30.5 * 50L*2F
Радиус:
1,5 мм
is_customized:
Yes

Продукти в категория