0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Машина за рязане на плочи 20 мм

Машина за рязане на плочи 20 мм

BGN 10400.00
Продуктът е наличен

Налично


Гилотина хидраулични остатоци shearing машини
Shearing дебелина : 6mm-40mm
Shearing ширина : 2500mm-6000mm
Опис
1.холистички заварување stucture третираат со annealing
2.специјални цели на системот контроли backgaue се движат напред и назад
3.назад мерач опремени со високи перформанси линеарна водич, топката завртка
4.сечилото царинење, shearing агол и shearing должина се пресметуваат и се контролирани antomatically од страна на cnc
5.системот за контрола : ESTUN E20,E200 CNC или DELEM DAC310,DAC360 CNC контрола
6. Shearing плоча материјал на располагање : Лесна челик,нерѓосувачки челик,челик, алуминиум
7.пневматски врати поддршка е задолжително
Главниот технички параметри
ПРОИЗВОДИ ПОКАЖЕ
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Параметри на продукта

Състояние:
НОВО
CNC или не:
Нормален
Номер На Модела:
QC11Y
търговска марка:
ХАРСЛ

Продукти в категория