0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-1 %
Потребителски 3D стенописи, тих, бреза гора papel de parede, хол с диван телевизор на стената спалня тапети

Потребителски 3D стенописи, тих, бреза гора papel de parede, хол с диван телевизор на стената спалня тапети

BGN 46.00
BGN 46.40
Продуктът е наличен

Налично


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
На сопствени 3 D мурали,тивка борови шуми de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Параметри на продукта

Цвят:
релефна, non тъкани кърпи, silk плат, холстина
Размери:
обичай размер
Воспользуйся:
дневна
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Тип:
Винилови Тапети
Материал:
Друго
Стил:
Pastorale
Функция:
Водоустойчивый, Влагоустойчив, Отговарят На Високи, Плесен Във Форма-Доказателство,Дим-Доказателство За
Използването на:
Търговия, Забавление, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Номер На Модела:
WT
Модел:
ДА
търговска марка:
ЛУ СИ Е КОЛОРИТЕН КЪЩА

Продукти в категория