0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
Лондон Millennium Bridge Night Building силуета на тапети за 3 d стени хол тапети стенопис ролки тапети стикер

Лондон Millennium Bridge Night Building силуета на тапети за 3 d стени хол тапети стенопис ролки тапети стикер

BGN 18.00
BGN 27.20
Продуктът е наличен

Налично


Внимание : ни e-mail, прво за цена понуда за custom size Ние веруваме комуникација е сè.
Ако имате било какви прашања со нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.И ве молам светлина до сите 5 ЅВЕЗДИ за нас ако сте среќни со бизнис.
Производ : Текстура Позадина
Материјал : Винил Врежана, Не-wooven
Белешки : Wallpaper лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. Бојата може да варира на различни компјутери,слики за на ѕид за повикување само. Позадини можат да имаат неколку брчките, но не ефект во потрага на ѕидот најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да се цел фото позадина? Го прилагодите Вашиот Големина : 1 : Порака за нас што големината ви се допаѓа, ќе го цитирам до вас. 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите Во цел број внатре, напишете ја вашата големина 4 : Поднесете вашата нарачка, ние се прилагоди цена соодветно цитатПлаќања ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста. ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да).
Позадина ќе се намали во неколку парчиња за лесно превозот. Ве молиме да го прочитате упатството и лепак ги onwall е во ред.
Може да постојат неколку боја разликата се должи на различни компјутери и светлината во позадина.
Пратката Објект ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по исплата е расчисти. Во суштина, тоа ќе се 10-35 работни дена за превозот.

Параметри на продукта

Цвят:
Перлено Бял Материал, Нетъкан Текстил
Размери:
XXL 300cm x 200cm, L 100cm x 100cm, XL 200cm x 150cm, произведено по поръчка на SMS цитат
търговска марка:
ShineHome
Натурален Материал Обойный Материал:
Растение
Функция:
Водоустойчив, Влагоустойчив, Отговарят На Високи,Устойчиви На Мухъл
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Тип:
Тапети От Естествени Материали
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчиви, устойчиви на мухъл, много дебел, екологично чист
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
Номер На Модела:
2016233595906
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Воспользуйся:
Проучване
Материал:
Суха тапети
is_customized:
Yes

Продукти в категория