0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Диамант модел е натурален китайски седеф плочки за вътрешна украса на дома полиран мивка с плочки, стенни плочки

Диамант модел е натурален китайски седеф плочки за вътрешна украса на дома полиран мивка с плочки, стенни плочки

BGN 137.00
BGN 152.00
Продуктът е наличен

Налично

Топла продажба на производи На Кинески мајка на бисер плочка за внатрешни работи ѕид декорација.
Почитувани клиенти,оваа мајка на круша плочка има три различни дебелина,8mm,10мм и 5мм.И оваа мајка на круша плочка може да се направи и други големини,ако имате посебни големина и дебелина барања,ве молиме да ни каже.Ние секогаш сме тука да помогнеме.
Ние се направени рачно изработени декорација,најжешките објект во денешно време посебно во двете станбени и комерцијални индустрии.Школка мозаик плочки се направени од Кинески бисер школка и скапоцени морски школки,намерно направен да се даде акцент со комбинација на мермер и seashell на подови,ѕидови,kitches,или дури и во вашата бања соба, покриени со убави и природни школка мозаик плочки.
Производи карактеристики :
1.Перл текстура : нашите суровини е разни видови на мајката на бисер во светот со природни бои,елегантна и шармантна функција и морето мириса.
2.Море здив : светските мориња различни климатски,што резултира во шарени природна мајка на бисер,бисер бела,златна,шампањ,розова,или мистериозната шарени црно и има природна текстура.
3.Животна средина-пријателски и зелена : ние најчесто ги користат образован школка која нема да биде недостаток на акции.И нашите производи неопасен да hunman здравјето на елемент,во согласност со зелена заштита на животната средина,и тоа се враќа кон природата концепт на модерна декорација.
Изградба начини :
Лежеше лепак или лепило(ви препорачуваме да користите мал granule лепак)на ѕидот со авион машина и потоа го ставаат на мозаикот на ѕидот со рака се додека јазолот се пополнува со лепак(рака, притисокот треба да биде добро-строен).По 30 минути(за мали granule лепак 20 минути е во ред),а потоа се исчисти површината на мозаик со сува крпа.

Параметри на продукта

Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Функция:
Водоустойчив, влагоустойчив, отговарят на високи,устойчиви на мухъл,антистатичен
Тип:
Тапети От Естествени Материали
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Номер На Модела:
моп97
Материал:
Друго
is_customized:
Yes
Стил:
Европа
Материал:
Китайската майка перламутровая

Продукти в категория