0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Потребителски стенописи, Papel de parede, лисици вода камъни животни тапети, ресторант хол с телевизор, разтегателен стена спалня 3d тапети

Потребителски стенописи, Papel de parede, лисици вода камъни животни тапети, ресторант хол с телевизор, разтегателен стена спалня 3d тапети

BGN 48.00
Продуктът е наличен

Налично


Обичај mural,de Papel parede ,Foxes Вода Камења Животни позадина,ресторан дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба 3d позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот наполеон огромни мурали Тремот коридор Европската ТВ ѕид хартија позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот стереоскопски 3 D одење шеталиштето од дневната соба троседот во спалната соба позадина mural позадина во ЖИВО позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали Тремот коридор ѕид хартија ТВ ѕид ул. Томас во Средоземното Море US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот голем модерен lotus слики Тремот коридор ТВ ѕид позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали На бојадисана троседот позадина позадина ТВ поставување на ѕид ѕид насликани пејзажи US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот руралните огромни мурали Тремот ТВ поставување на ѕид ѕид позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи mural Swan бакнеж позадина позадина спалната соба троседот ТВ ѕид позадина mural позадина US$ 26.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот на Лондон сити автобуси бесплатен превозот голема дневна соба и спалната соба ѕид mural позадина Англија позадина позадина модерна US$ 29.

Параметри на продукта

Цвят:
Полагане на печат, коприна плат, платно хлопчатобумажный
Функция:
Водоустойчив, Влагоустойчив, Отговарят На Високи,Устойчиви На Мухъл, Звук Proofing
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Материал:
ЭПП
Стил:
Модерен
Тип На Винил Тапети:
Хартиени Задните Винилови Тапети
Модел:
ДА
Номер На Модела:
g
Тип:
Винилови Тапети
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавление, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Използван от:
Хол, спалня, детска стая, трапезария

Продукти в категория