0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Безплатна доставка 2Tier неръждаема стомана многофункционален шкаф за съхранение на гардероб стелажи ролка може да бъде преместен

Безплатна доставка 2Tier неръждаема стомана многофункционален шкаф за съхранение на гардероб стелажи ролка може да бъде преместен

BGN 91.00
BGN 95.97
Продуктът е наличен

Налично


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$46.98
$46
$49
$48
wy-приклучок-крај
За повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Параметри на продукта

Размер:
146X135X41CM
Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
Закачалка За Дрехи
Обща Употреба:
Мебели За Дома
Брой куки:
2
търговска марка:
YYFIRE
is_customized:
Yes
Външен вид:
Модерен
Номер На Модела:
YTLL
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Сгънати:
No

Продукти в категория