0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Съвременно бамбуковое стол люлеещ се стол възрастен планер рокер натурална бамбук мебели закрит стол за сядане на стол на стол за възрастни хора

Съвременно бамбуковое стол люлеещ се стол възрастен планер рокер натурална бамбук мебели закрит стол за сядане на стол на стол за възрастни хора

BGN 378.00
BGN 398.40
Продуктът е наличен

Налично


Опис на производот :
Име : Модерна Бамбус Лулка Стол Возрасни Едрилица Рокер Природни Бамбус Мебел Затворен Дневна Соба Чаир Фотелја Recliners за Стари лица
Димензии : CM
Материјал :
100% Природни Бамбус
Карактеристики :
1-Consturcted со 100% солидна бамбус, Издржливост и удобност
2 - Ова регулируема облегалка лулка стол може да биде укината и лесно да се чуваат подалеку кога не е во употреба.
3 - Метри Остатокот вклучени за удобно седење
4 - Задната страна можат да бидат прилагодливи 6 Агол за максимална удобност
3 - Едноставен и Моден Стил
4 - Може да се користи затворен или отворен салон палубата чаир
Различни Дизајн достапни
(ве молиме одберете го објектот кога ќе закажете)
SS281
SS282
SS283
Пакет Информации :
1-Пакет од Силни картон
2 - Бруто Тежина : 20 KGS
Превозот :
· Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе ја добиете на вашата исплата.
· Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок
Ние ќе ги провери внимателно на производи и пакет пред испраќање на стоката.
Answer : ___________________________ Note : објекти е направена од дрво и тежина премногу, тоа ако е штети за време на време на превозот, ве молиме контактирајте ме со замена на damgaes дел или да побара resending нова, ве МОЛИМЕ да НЕ се отвори спор, ви Благодарам.

Параметри на продукта

Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
Стол За Дневна
Обща Употреба:
Мебели За Дома
търговска марка:
ДАМЕДАЙ
is_customized:
Yes
Външен вид:
Модерен
Стил:
Американската Държава
Сгънати:
No
Материал:
бамбук
С Парапети:
ДА
Стил:
Люлеещ Се Стол
Размер:
as details
Номер На Модела:
Стол люлеещ се стол SS28

Продукти в категория