0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Kossel Mini for 12mm Linear Guide MGN12 L 400mm linear rail + MGN12H Long linear carriage for CNC X Y Z Axis 3d принтер 3 Set

Kossel Mini for 12mm Linear Guide MGN12 L 400mm linear rail + MGN12H Long linear carriage for CNC X Y Z Axis 3d принтер 3 Set

BGN 106.00
BGN 112.32
Продуктът е наличен

Налично

Линеарни Водичи MGN Серија :
Пакување Детали :
3 еез MGN12 линеарна железнички,400mm долго. 3 еез на MGN12 H линеарни блок. NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest. Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртеж
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена, Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail

Параметри на продукта

Екскурзовод на ширина или диаметър:
12mm
Номер На Модела:
MGN12H-400 мм

Продукти в категория