0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Безплатна доставка SFU1605-3 SFU1605 300 мм RM1605 300 мм C7 roll свд 1 бр.+1 бр. химикалка гайка на cnc части

Безплатна доставка SFU1605-3 SFU1605 300 мм RM1605 300 мм C7 roll свд 1 бр.+1 бр. химикалка гайка на cnc части

BGN 32.00
BGN 33.60
Продуктът е наличен

Налично

Топката Завртка SFU1605 Серија :
Пакување Детали :
1 парче на Топката Завртка 300 мм долго. Нема крај машински 1 компјутер од SFU1605-3 топката орев.
NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.
Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртеж
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена, Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail

Параметри на продукта

Екскурзовод на ширина или диаметър:
16мм
Номер На Модела:
SFU1605-3-300мм

Продукти в категория