0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
EP50S8-720-3R-N-24, EP50S8-1024-3F-N-24 нов и оригинален абсолютен отточна тръба на шарнирна връзка энкодер AUTONICS

EP50S8-720-3R-N-24, EP50S8-1024-3F-N-24 нов и оригинален абсолютен отточна тръба на шарнирна връзка энкодер AUTONICS

BGN 196.80
Продуктът е наличен

Налично


EP50 S8-720-3Р-N-24 EP50 S8-1024-3 F-N-24 Нови и оригинални AUTONICS АПСОЛУТНА РОТАРИ ЕНКОДЕР
Направени во Кореја
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Параметри на продукта

Цвят:
EP50S8-720-3R-N-24, EP50S8-1024-3F-N-24
Номер На Модела:
EP50S8-720-3R-N-24, EP50S8-1024-3F-N-24
Тип:
.

Продукти в категория