0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
9 мм Линейна употреба MGN9 L= 500 мм на линеен рельсовый път + Mgn9c дълга линейна каретка за ЦПУ X Y Z Axis Безплатна доставка

9 мм Линейна употреба MGN9 L= 500 мм на линеен рельсовый път + Mgn9c дълга линейна каретка за ЦПУ X Y Z Axis Безплатна доставка

BGN 34.00
BGN 36.00
Продуктът е наличен

Налично

Линеарни Водичи MGN Серија :
Пакување Детали :
1 buc MGN9 линеарна железнички,500mm долго. 1 buc на MGN9 C линеарни блок. NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest. Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртеж
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена, Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail

Параметри на продукта

Екскурзовод на ширина или диаметър:
9мм
Номер На Модела:
MGN9C-500mm

Продукти в категория