0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-25 %
2 елемента 1/4 PT външна резба до 8 мм пневматична тръба за бързо свързване разклонител Безплатна доставка

2 елемента 1/4 PT външна резба до 8 мм пневматична тръба за бързо свързване разклонител Безплатна доставка

BGN 4.00
BGN 5.36
Продуктът е наличен

Налично

2 парчиња 1/4"PT Машки Конец да 8мм Воздух Пневматски Цевка Брз Заеднички Спојка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание
Спецификација : Точка Име Брзо Монтирање Модел PC8-02 Вкупната Големина 14 x 21mm/ 1" x 0.8"(D*L) Внатрешен Дијаметар (Сино Крајот) 8mm/ 0.31" Машки Конец Големина 13mm/1/4" PT Главен Материјал Месинг, Пластични Боја на Злато на Ѕвонење, Сина Тежина 18g Пакет Содржина 2 x Брз Фитинг
Опис : отпорност на Корозија, лесен и брз инсталација, долг животен век. Надвор (и во Внатрешноста каде што е применливо) хексагонална клуч затегнување. Овој Брз фитинзи се користи само за индустриски автоматски апарати и не може да се примени на било кој лек опрема.

Параметри на продукта

Тип:
Фитинги
MPN:
не се прилага
UPC:
700724898616

Продукти в категория