0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Висока Носещи 6800 6801 6802 6803 6804 6805 (2 Бр) 500 Градуса По Целзий Лагери С Тънки Напречно Сечение Пълен Сачмен Лагер

Висока Носещи 6800 6801 6802 6803 6804 6805 (2 Бр) 500 Градуса По Целзий Лагери С Тънки Напречно Сечение Пълен Сачмен Лагер

BGN 31.82
Продуктът е наличен

Налично


ВИСОКА Т EMPERATURE ИМАЈЌИ
Ова е сосема FUSHI.
Оваа Стапка може да биде подготвен да Печка & Печката автомобил.
Производ Introuduce
Модел Големина (IDx ODx B) Количеството Динамичен
Оптоварување (N) Статична
Оптоварување (N) Тежина (Kg) Ограничување на Брзината Ограничување на Температура целзиусови Степени Целзиусови TB6800 10x19x5 mm 2 Компјутери 1830 925 0.005 - 500 C 932 F TB6801 12x21x5 mm 2 Компјутери 1920 1040 0.006 - 500 C 932 F TB6802 15x24x5 mm 2 Компјутери 2080 1254 0.009 - 500 C 932 F TB6803 17x26x5 mm 2 Компјутери 2630 1570 0.009 - 500 C 932 F TB6804 20x32x7 mm 2 Компјутери 4000 2464 0.018 - 500 C 932 F TB6805 25x37x7 mm 2 Компјутери 4500 3150 0.023 - 500 C F 932
Производот Се Покаже И Детали Слики
Постојат Повеќе Спецификации За Вашиот Избор
** НАПРАВЕНИ ВО КИНА **
Може да се спаси неколку долари на купување по пазарот на резервни делови.
Замена на ова лого е тешко и време одземаат процес.
Не се Предмет /Производ /Собрание /Set ќе треба да ги користите за нешто помалку од РЕАЛНА, ВИСТИНСКА резервни делови.
"КВАЛИТЕТОТ ПЛАЌА ВО ДОЛГ РОК"
Ве молиме погледнете на сликата е прикажано погоре пред да го купат тоа.
Ве молиме mail нас за дополнителни информации за овие.
Најдобро за лого.
Произведени во Кина.
Ве молиме прочитајте ги правилата и условите внимателно пред да го купат.
За Нас
За повеќе од 5 години, како на топката и ролери имајќи го очекувам, ние сме биле на издржување на ОЕМ и меѓународните пазари. Нашиот успех се базира на :
Правото Имајќи во Право Цена
Во овој конкурентен светската економија, тоа е од суштинско значење дека ние ви обезбеди една имајќи што ги задоволува вашите инженеринг барања по прифатлива цена.
Пазарот Решенија Пристап
Ние целна специфични индустрии, учење за нивните особено имајќи потреби, за снабдување токму она што тие го бараат. Ние сме специјалисти кои ги разбираат овие пазари и да можат да одговорат веднаш. Ако вашиот пазар не е во листата, ќе ми биде драго да се создаде решение за вашите потреби.

Параметри на продукта

Дължина:
TB6800 10x19x5mm, TB6801 12x21x5mm, TB6802 15x24x5mm, TB6803 17x26x5mm, TB6804 20x32x7mm, TB6805 25x37x7mm
Грапавост На Повърхността:
Р 0,05
Номер На Модела:
ТБ6800 ТБ6801 ТБ6802 ТБ6803 ТБ6804 ТБ6805
търговска марка:
Fushi
Капацитетът На Въртящия Момент:
10*19*5мм 12*21*5мм 15*24*5мм 17*26*5мм 20*32*7mm 25*37*7mm
Структура:
Пълен Крушка
Покритие:
Фосфатирование
Материал:
Резултати При Висока Температура Подшипниковые Стомана

Продукти в категория