0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
dota 2 подложка за мишка 700x300x3mm mouse pad notbook computer padmouse locrkand gaming мишка gamer to laptop keyboard mouse mats

dota 2 подложка за мишка 700x300x3mm mouse pad notbook computer padmouse locrkand gaming мишка gamer to laptop keyboard mouse mats

BGN 19.00
BGN 23.18
Продуктът е наличен

Налично


Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд. Печатени слики се high-definition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики :
1. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers.
2. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја.
3 .Иако тие немаат stickiness на рекултивираните гумени подлоги за глувче, на долната страна на нашите mouse pad има висок коефициент на триење, така што тие може да се сфати на било каков вид на десктоп.
4. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето. Покрај тоа, на подлога е мека и еластична; тоа е удобно да се користи, како и заштита на вашиот зглоб.
5. Нашите подлоги за глувче може да биде персонализирана; можете да го изберете вашиот сопствен поволна слика за печатење.
Посебни свилен површина, попрецизно глувчето за позиционирање, HD ефект, екстра голема визија и да се движат простор.Овој производ е најдобар природна гума на ткаенина покрие mouse pad во моментов.Ние и ветуваме дека нашите подлошки нема да избледи и секогаш да остане во оригиналната боја.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.

Параметри на продукта

търговска марка:
olwonow
Пакет:
ДА
Стил:
радиационна защита
Размер:
XL
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
Размер 700x300x3mm
Материал:
Дъвка

Продукти в категория