0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-22 %
Безжична мишка Super Speed Ultra Thin USB оптична безжична мишка и приемник на 2.4 G Super Slim Mouse за компютър PC, лаптоп

Безжична мишка Super Speed Ultra Thin USB оптична безжична мишка и приемник на 2.4 G Super Slim Mouse за компютър PC, лаптоп

BGN 3.00
BGN 3.84
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики :
Производи Статус : Акции
Интерфејс Тип : USB
Примена : Десктоп,Лаптоп
Број на Копчиња : 2
Wi-Fi Опсег : 10m
Метод На Следење На : Оптички
Тип : 2.4 Ghz Безжична
Безжична Технологија : Поддржани
Рака Ориентација : Право
Број на Ролки : 1
Фреквенција : 2402 MHz-2480 MHz.
Боја : Розова, Црвена, Зелена, Сина, Бела, Црна
Тенок, ергономски дизајниран 2.4 GHz безжична глувчето, идеален за дома или канцеларија употреба.
Оптичка технологија на следење, работи на многу различни површини.
16 безжична работни канали, автоматски фреквенција скокање. 1 x Безжичен Глушец
1 x 2.4 G Приемник
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Параметри на продукта

Време за излизане на пазара:
2013
Тегло бруто:
50 г
Брой бутони:
2
Ориентация Ръце:
С Двете Си Ръце
Тип:
Безжична 2,4 Ghz
Стил:
Мини
Вид На Интерфейса:
USB
Номер На Модела:
детска мишката
търговска марка:
Сплавное семе
Вид Хранене:
Батерия
Брой ролки:
1
Пакет:
No
Режим На Работа:
Тракбол
DPI:
Друго
Приложение:
За Игри, Настолен Компютър За Домашна Употреба, Лаптоп
Безжична Технология:
Формати
Обхват На Wi-Fi:
10m
Начин За Проследяване:
Оптично
Оптична Разделителна Способност:
Друго

Продукти в категория