0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
Античен бронз баня мивка кран жадуваше месинг кран за топла и студена вода миксер басейна мивка, смесители

Античен бронз баня мивка кран жадуваше месинг кран за топла и студена вода миксер басейна мивка, смесители

BGN 91.00
BGN 110.40
Продуктът е наличен

Налично


Висок Квалитет Слив Тапа Антички Бронза Сакала Кран
Точка Име : Бања Потоне Тапа
Карактеристики : Посакуваше
Installtion : Дек Монтирани
Инсталирајте Дупка : Една Дупка
Заврши : Антички Заврши
Тапа Тело Материјал : Бакар
Тапа Рачка Материјал : Бакар
Големина : Како Слики
Нето Тежина : Како Слики
Пакување : 1 парчиња Тапа + 2 Парчиња Топла и Ладна Вода Цевка
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Драги сите клиенти од различни земји,ве молиме да забележите.
Кога ќе го поставите цел за Чешми, ве молиме забелешка конекторот големина, 1/2" или 3/8".Или други големина.
Инаку, ние ќе испрати 1/2" големина за вас.
Ви благодариме за соработката!!!!
Dropshipping
1. Вашиот клиент место цел во вашата продавница или во вашата веб-страница
2. Ќе се одржи на истата цел во нашата продавница и да се задржи добивката
3. Ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директно
Повратни информации
Со надеж дека ќе може да ни остави добар повратни информации ! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој .срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги.
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас веднаш . Ние може да го реши тоа заедно.
torneira,кујна тапа,тапа,миксер,torneira cozinha,допрете,torneiras,кујна,миксери,torneiras став пиа cozinha,тапа рачки,robinet кујна,чешми,lanos,torneira став cozinha,grifos cocina,кујнски мијалник,torneira де cozinha,кујна славина се повлече,griferia cocina,хигиенски инженеринг,torneira monocomando,кујна допрете,чешми за кујна,кујнски миксер допрете,grifos став cocina,производи за кујна,допрете вода за греење,Кујна Тапа,Потоне Тапа,Lanos,слив миксер хром,кујна миксер,Тапа,grohe,црна кујна тапа,миксери за кујни,кујнски Тапа,миксер во кујната,ѕид кујна тапа,ѕид тапа,уникатен тоне,предводена се повлече од кујната тапа,злато кујна тапа,месинг кујна тапа,бања тапа,rozin,кујна чешми,месинг тапа,став cocinas,ладна вода тапа,хром месинг кујна тапа потоне миксер,кујна тапа бронза,griferia,torneiras став cozinha,torneira де parede,misturador,torneira banheiro,torneira cozinha quente e fria,monocomando,torneira cozinha misturador,banheiro,еден лост бања тапа,misturador cozinha,еден лост кујна тапа,torneiras став пиа де banheiro,torneira da cozinha,torneira monocomando cozinha,batedeira,tira led,grifos став lavabos,grifo cocina,grifos де fregadero,од не ' рѓосувачки еден потоне,тапа дизајн,fregadero lavabo,griferia споредено,fregadero,евтини кујна чешми,grifo led,една ладна вода ѕид допрете,кујна тапа бела,grifo де ла lavadora,потоне strainers за кујнски мијалник,хром digitales,grifos cocina се повлече,дома декор допрете,grifos cocina termostato,decoracion hogar,claquette,од не ' рѓосувачки кујна тапа,mitigeur кујна,robinet,robinet mural,robinet де кујна inox,robinet кујна douchette,robinet кујна mural,табела де mixage numerique,marque robinet,кујна чешми црна,кујнски мијалник екранот,тапа кујна,mitigeur vasque хром,ѕид монтирани кујна миксер,кујна славини,злато кујна,ротирачки миксер,потоне допрете,современа кујна допрете,кујнски мијалник еден сад,виткање потоне,миксер допрете,потоне чешми,потоне славини,кујна тапа топла и ладна,кујна тапа модерна,кујнски мијалник тапа,не ' рѓосувачки мијалник, кујна,кујнски мијалник тапа миксер,сензор,robinet де кујна,robinet кујна високата qualite,вода допрете,Чешми,ѕид монтирани кујна тапа,ѕид монтирани миксер cozinha torneira da пиа,кујна вентил,Ладна вода, чешми,славини дома,се повлече надолу миксер славини,ѕид кујнски мијалник допрете,ѕид монтирани кујна тапа миксер,бања чешми,кујнски мијалник ладно допрете ѕид,керамички spout палубата монтирани,кујна славина се повлече,извлечете кујна тапа,се повлече,предводена се повлече од кујната тапа,тапа кујна се повлече,кујна тапа модерен се повлече,кујна се повлече допрете,допрете го повлече,кујна се повлече од славина месинг хром,grifos cocina се повлече,кујна се повлече од славина,се повлече тапа,тапа се повлече од вртливата spout бродот да потоне,тапа се повлече,кујна допрете го повлече,се повлече чешми,кујна чешми се повлече допрете,ouboni се повлече од кујната тапа,torneira се повлече,кујна славина се повлече црна,се повлече од нерѓосувачки тапа,од нерѓосувачки челик се повлече од кујната тапа,евтини кујна се повлече од славина,кујна тапа хром се повлече,моќ кујна тапа вртливата spout се повлече садови,кујнски славина се повлече sprayer,се повлече потоне,дизајн се повлече од кујната тапа,допрете го повлече бранеа,се повлече кујна миксер,челик кујнски славина се повлече,кујна вода од чешма spout вртливата се повлече,се повлече од нерѓосувачки челик, допрете,се повлече бранеа,torneira cozinha lavabo се повлече,тапа се повлече од полиран челик кујнски,torneiras се повлече,torneira cozinha се повлече,ouboni се повлече,се повлече миксер спреј,тапа се повлече бања,кујна славина се повлече пролет,тапа антички месинг се повлече,кујна славина се повлече од брусен,се повлече кујна тапа led,брусен никел кујна славина се повлече,еден лост се повлече од кујната тапа зглобот,современи солидна месинг се повлече од кујната тапа,кујнски мијалник допрете го повлече,кујна тапа.

Параметри на продукта

Surface Покритие:
Хром
Тип:
Смесители За Мивки
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Топла И Студена Вода:
ДА
Повърхностно Покритие:
античен бронз
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Номер На Модела:
ELDK301
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
търговска марка:
ELLEN HOMEDECOR
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Характеристика:
Дозированные Кранове
Тегло На Опаковката:

Продукти в категория