0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-41 %
Frap лешник Classic Style Basin Faucet палубни кранче за студена и топла вода с една дръжка Torneira F1003

Frap лешник Classic Style Basin Faucet палубни кранче за студена и топла вода с една дръжка Torneira F1003

BGN 38.00
BGN 64.00
Продуктът е наличен

Налично


5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор US $ 17.32
/set US $ 19.90
/парче US $ 19.60
/парче US $ 28.05
/set US $ 25.38
/set US $ 8.80
/парче US $ 26.00
/set US $ 23.00
/set US $ 27.81
/set US $ 28.02
/set US $ 19.00
/парче US $ 29.86
/парче
Pls ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1/2". Ако ви треба G3/8", ве молиме контактирајте со нас или да напишете вашето барање во коментарите.
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
-Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот :
-Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно)
-Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.
-Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
-Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов.
Гаранција :
-1 години производство гаранција ;
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето.
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година .
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
-Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.

Параметри на продукта

Цвят:
F1003
Тип:
Смесители За Мивки
търговска марка:
ФРАП
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Повърхностно Покритие:
Полиран
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Номер На Модела:
F1003
Топла И Студена Вода:
ДА
Тегло На Опаковката:
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Материал На Ядрото На Вентила:
ПРОКУРАТУРАТА
Продажба:
Включете Аксесоари
Материал На Корпуса:
Месинг
на изхода на тръбата:
неръждаема стомана
Опаковка:
Съдържа Аксесоари
цвят на възникване на:
Сребро
Обхват на приложение:
Баня, Балкон,Кухня
Видове:
Крановый Миксер
Топла и студена вода :
ДА
Водопадный Смесител За Басейна:
Топла И Студена Баня Кран Мивка
Стил:
Иновационна Мода

Продукти в категория