0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-41 %
Баня лигавник кран за пералня, медна вана стенен с лигавник, месинг, хром лигавник студен и горещ, Безплатна доставка

Баня лигавник кран за пералня, медна вана стенен с лигавник, месинг, хром лигавник студен и горещ, Безплатна доставка

BGN 55.00
BGN 92.61
Продуктът е наличен

Налично


Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавница
Откако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти
(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)
Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!
(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профил
ќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!
(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .
(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајт
како : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..
и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница
********************************************************************************************
Бања bibcock допрете за машина за перење, Бакар када ѕид монтирани bibcock, Месинг хром bibcock ладна и топла, Бесплатен Превозот

Параметри на продукта

Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Материал На Корпуса:
Мед
Воспользуйся:
перална машина
Номер На Модела:
QY412
Стил:
Единичен Държач Двоен Дупка
Материал Дръжка:
Мед
използвайте за:
перална машина
Материал:
Мед

Продукти в категория