0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Марка обувки момчета момичета Детски маратонки Детски бели дишащи спортни маратонки детска студентски обувки, маратонки 25-41

Марка обувки момчета момичета Детски маратонки Детски бели дишащи спортни маратонки детска студентски обувки, маратонки 25-41

BGN 16.00
BGN 18.80
Продуктът е наличен

Налично


Бренд чевли момчиња девојчиња детски патики деца бели спортски дише работи чевли дете студентите обувки патики 25-41 САД големината не е во чевлите на стандардна големина. НИ големината само За купувачите да купуваат употреба . Купувачите се купи право чевли според должината на детето нозе, големината треба=должина на вашето дете нозе+1-1.5 cm ве Молиме изберете поголема големина за деца,детски нозе расте многу брзо, и ќе треба некое време да добијат на врвките На чевлите доаѓа без кутија Внимание : 1-Кога ќе ги нарачате на деца чевли, треба да се избере според insole големина. 2-НИ големина е само погодно за вас да се направи нарачка. 3-удобно insole големина е на нога должина + 1-1.5 cm. 4-На пример : Сте дете нога должина е 18cm, и тогаш треба да му нареди на insole големина 19-19.5 cm помеѓу. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку Сигурна Исплата
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Параметри на продукта

Обувки Размер:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
ежедневни обувки
Тип На Затваряне:
Кука И Контур
Възрастова Група:
30Ч, 9У,14T,4Т,>14T, 5Т,6Т,3T,13Т,10Т,12Т,11Т,8Т,7Т
търговска марка:
Cuteeword
Подкладочный Материал:
Polyester
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Горния Материал:
Окото (въздушна мрежа)
Сезон:
Пролет
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал Стелки:
Дъвка
Материал На Подметката На:
Дъвка

Продукти в категория