0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
15 благородна тъчпад Pos-машини, използвани в супермаркети, кетъринг retail pos all in one pc POS2119

15 благородна тъчпад Pos-машини, използвани в супермаркети, кетъринг retail pos all in one pc POS2119

BGN 482.00
BGN 507.20
Продуктът е наличен

Налично


15 " со висок квалитет на Допир Пос машина се користи во
угостителски супермаркети мало пос сите во еден
pc POS2119
Answer : ___________________________ Note : оваа цена се вклучени само Корисниците Екранот не читач на картички,ако ви треба клиент екранот екстра 41 или има било каков проблем, ве молиме контактирајте ме.
СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение 1.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер. 2.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.потоа од повик на испорача канцеларија за да се справи со. 3.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ако не и ние ќе напишам по случаен избор. 4.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.ви благодариме! 5. Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 6.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Апликации :
Угостителски : хотел, ресторан, ресторан за брза храна, кафуле, пекарски торта и продавница на Мало : Бизнис Улица, бутик, department store, продавница за козметика и висока класа barbershop Рекреација : сауна, спа, ноќен клуб, тема парк, казино и точка на продажба за лотарија билет Комерцијална : управување со информации на терминали за паркинг, ин, авијација, метрото, станица и пристан
Модел
ЕЈ-POS2119
Факултативна Боја
Црна/ Вино црвено
Факултативна Периферни Уреди
ISOTrack1/2/3 Magnetic Читателот;LCD/VFDCustomer се прикаже;
CPU Intel Celeron J1900 T quad core 2.

Параметри на продукта

търговска марка:
Composexb
Контраст:
500
време за реакция:
8 мс
Характеристика:
USB Порт, сензорен екран
Вид На Лентата:
TFT
Размер На Екрана:
15
Вграден говорител:
No
Номер На Модела:
POS2119
Вертикален Ъгъл На Видимост:
170°
Тип На Екрана:
LCD дисплей
Дата На Стартиране:
2013
Хоризонтален Ъгъл На Видимост:
160°
Приложение:
За работния плот
Контраст:
460
Този Дисплей:
4
Разделителна способност:
1024 x 768
Вид На Интерфейса:
USB
Черно-бяла време за реакция:
8 мс
Статут На Продукти:
Склад
Яркост:
350кд/м
Стъпка На Пикселите:
0,276 мм
Цвят:
черно и вино-червено
MSR:
ДА

Продукти в категория