0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
SSEA за Intel Wireless WiFi Link 4965AGN 4965 / AGN MM1 безжична PCI-E карта 802.11 a / b / g/n

SSEA за Intel Wireless WiFi Link 4965AGN 4965 / AGN MM1 безжична PCI-E карта 802.11 a / b / g/n

BGN 12.00
BGN 12.61
Продуктът е наличен

Налично


Состојба : Нова тестирани и
90 дена гаранција
Оваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.
Не за IBM /леново/HP лаптоп
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Параметри на продукта

Скорост На Трансфер На Данни По Локалната Мрежа:
Локална мрежа
документ:
Друго
Скорост На Пренос На Данни:
300 Mbps
Приложение:
Лаптоп
Вид На Интерфейса:
Mini PCI-Express
Добър:
Вътрешен
Гнездо За Адаптер:
mini pci-e
Подкрепян Честота На Wi-Fi:
2,4 г
Безжичен Протокол:
802.11 n
Приложим Вид Мрежа:
Локална мрежа
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Друго
търговска марка:
SSEA
Тип:
Безжичен
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория