0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
SSEA за Atheros AR5B22 Wifi Bluetooth half Mini PCI-E 802.11 a/b/g/n безжична карта за HP 4340s 4445s 4446s 4540S 676786-001

SSEA за Atheros AR5B22 Wifi Bluetooth half Mini PCI-E 802.11 a/b/g/n безжична карта за HP 4340s 4445s 4446s 4540S 676786-001

BGN 23.00
BGN 23.98
Продуктът е наличен

Налично


Состојба : Нова тестирани и
90 дена гаранција
Оваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.
за HP 434 Xs
за HP 4340s
за HP 4445s
за HP 4446s
за HP 4540s
за HP 4545s
за HP 4740s
Elite Book 2170p
Elite Book 9470m
за лаптоп со PCI-E интерфејс
Не за IBM /lenovo лаптоп
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Параметри на продукта

Скорост На Трансфер На Данни По Локалната Мрежа:
Локална мрежа
Пакет:
ДА
Приложим Вид Мрежа:
Локална мрежа
документ:
Друго
Приложение:
Лаптоп
Скорост На Пренос На Данни:
300 Mbps
Номер На Модела:
Друго
Подкрепян Честота На Wi-Fi:
2.4 G & 5G
търговска марка:
SSEA
Вид На Интерфейса:
Mini PCI-Express
Добър:
Вътрешен
Гнездо За Адаптер:
mini pci-e
Безжичен Протокол:
802.11 ac
Тип:
Безжичен
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория