0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
SSEA за Intel WiFi Link 5100 512AN 802.11 a/b/g Безжична мини-карта на PCI-E за Lenovo, IBM Thinkpad X200 X301 SL300

SSEA за Intel WiFi Link 5100 512AN 802.11 a/b/g Безжична мини-карта на PCI-E за Lenovo, IBM Thinkpad X200 X301 SL300

BGN 12.00
BGN 12.61
Продуктът е наличен

Налично


90 дена гаранција
Состојба : 9 во Новиот не сосема нов и тест и
Оваа безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.
за IBM Lenovo Think Pad R400, R500
SL300
SL400, SL400c
SL500, SL500c
T400, T500
W500, W700, W700ds
X200, X200s, X200 Таблета
X301
3000 N500
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Параметри на продукта

Скорост На Трансфер На Данни По Локалната Мрежа:
Локална мрежа
Пакет:
ДА
Приложим Вид Мрежа:
Локална мрежа
документ:
Друго
Вид На Интерфейса:
PCI Express
Приложение:
Лаптоп
Скорост На Пренос На Данни:
300 Mbps
Номер На Модела:
Друго
Подкрепян Честота На Wi-Fi:
2.4 G & 5G
търговска марка:
SSEA
Добър:
Вътрешен
Гнездо За Адаптер:
mini pci-e
Безжичен Протокол:
802.11 n
Тип:
Безжичен
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория