0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-49 %
IBSO Top Brand Luxury Classic Black Watch Men 2018 Кожена каишка мъжки часовник 2018 модни часовници мъжки водоустойчив Relogio Masculin

IBSO Top Brand Luxury Classic Black Watch Men 2018 Кожена каишка мъжки часовник 2018 модни часовници мъжки водоустойчив Relogio Masculin

BGN 40.00
BGN 78.37
Продуктът е наличен

Налично


1.>Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела превозот информации за вашите нарачки детали десната страна .
2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.
Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш кога ќе нарачки.
3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи. Така што вашите пари ќе не на нашата сметка
пред да се парцела .
4.>Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската
данокот што треба да се плати од страна на купувачот.
5.>Ако јас се лоши Види ,како можам да направам ?
Ако ви се лоши види ,pls остави порака за нас пред да се направи спор . Нашата служба за корисници ќе ви даде забавува решение како што е подолу :
Едно решение : целосна Наплата на пари за вас . Второ решение : ние ќе испрати нов добро да се види за вас .
1.> Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ги споделите фотографиите и оставете го вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2.> Ако не се задоволени нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обезбеди решение за вас додека сте задоволни.
1.>Ние може да гарантира парцели ќе бидат испратени во рок од 72 часа откако ќе се направи исплата .
2.>Ние не гарантира испорака време ,бидејќи ние не сме Логистичка Компанија ,но обично не повеќе од 60 дена .
Ви благодариме за вашето пребарување и Имаат пријатен шопинг време

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Диаметър На Циферблата:
32 мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
Сплав
Широчина На Лентата:
20 mm
Движение:
Кварц
Номер На Модела:
3829
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дължината На Лентата:
22cm
търговска марка:
IBSO
Дебелина На Корпуса:
9мм
Цвят:
Черен
човек:
Men,Мъжки,Man,Male,Gentleman
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Стил:
Спорт, Бизнес, Лукс
Приложение:
Среща, Скално Катерене, Колоездене
Качество:
Високо Качество, На Най-Високо Качество
Име:
мъжки часовник

Продукти в категория