0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-47 %
BOBO BIRD WK11 мъжки часовник златен бронз и скелет на мъжки античен steampunk случаен автоматичен открит Златен механизъм Relogio

BOBO BIRD WK11 мъжки часовник златен бронз и скелет на мъжки античен steampunk случаен автоматичен открит Златен механизъм Relogio

BGN 85.00
BGN 159.98
Продуктът е наличен

Налично


Забелешки :
Поради променливата природа на дрво, бојата на вашиот watch може да биде малку поинаков од фото правење на вашиот види еден-на-еден вид.
Пакет Содржина :
* 1 x БОБО ПТИЦА Дрвени Види
1 x Дрвени Подарок КУТИЈА
Види Бренд : БОБО ПТИЦА
Модел : K11
Види Тип : Дрвени Механички Рачни Часовници
Стил : Мода и Неформални
Огледало Материјал : Hardlex
Случај Материјали : Дрво Рамки + Нерѓосувачки Челик
Тежина : 118g
Максимален Дијаметар : 48mm, одговара за голем човек врвка за околу рака
Е ова се види водоотпорен?
Може да се носат кога се мијат рака без топла вода. Не може да се земе туш, када, пливање итн. Со цел да се заштити дрво занает производ, ќе е подобро да се избегне вода на штрек.
Дали ви се прифати прилагодено цел?
Да, логото позиција : dial, случај назад, тока, кутија. Ве молиме купи види и заедно кога ќе се одржи на наредби. Логото време : 1-4 бизниси дена.
Капка s колкот и wholesales
Капка брод и кој lesales и двете сме lcomed.
За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 4-7 работни дена.
Како да ги пратите пратката?
Можете да ги пратите пратката од страна на овој веб-сајт https : //www.17track.net/

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Механични Часовници
Материал Кутии И Чанти:
Дърво
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Обтегач
Дебелина На Корпуса:
14mm
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Диаметър На Циферблата:
48 мм
Дължината На Лентата:
24см
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
БОБО ПТИЦА
Характеристика:
Няма
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Широчина На Лентата:
24мм
Номер На Модела:
W*K11
Форма На Корпуса:
Кръг
Пол:
Мъже

Продукти в категория