0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-48 %
Цифров часовник Relogio Masculino електронни Мъжки спортни ръчен луксозни мъжки мъжки цифров часовник LED Outdoor Sport Watches For Men Xfcs

Цифров часовник Relogio Masculino електронни Мъжки спортни ръчен луксозни мъжки мъжки цифров часовник LED Outdoor Sport Watches For Men Xfcs

BGN 27.00
BGN 52.27
Продуктът е наличен

Налично


Дигитален часовник Relogio Masculino Електронски Мажи спортски Зглоб луксузни човек Машки digital-Види LED Спорт Отворено Часовници За Мажи Xfcs
Опис :
- 100% сосема нов и висок квалитет
- 30 M секојдневно водоотпорен нега, не се за пливање или капење.
Карактеристики (Приближно) :
- Watchcase Дијаметар : 52mm прибл.
- Watchcase Дебелина : 14mm прибл.
- Бенд Должина (Вклучени случај) : 29cm
- Watchband Ширина : 32-милиметри
Пакет се вклучени :
- Сосема Нов Мажите се Види x1
- BZ КУТИЈА x1
Ние И Ветуваме На :
Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.
Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот
Превозот :
Ние ќе се справи со вашата Нарачка во рок од 3 дена, и имаат следење на број;
Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена.
Превозот преку DHL : 3-7 работни дена, EMS : 7-20 дена.
Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме, поради руската пост
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме не заборавајте да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Цифров Часовник
Широчина На Лентата:
32 мм
Характеристика:
Аларма, водоустойчивост, устойчивост на удар, ретранслатор,Пълен календар на нажежен, хронограф,Автоматично дата, led дисплей
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Движение:
Цифров
Материал Кутии И Чанти:
Метални
Номер На Модела:
спортни часовници за мъже BZ1605
Дължината На Лентата:
Размерът е 29 см
Дебелина На Корпуса:
14mm
Диаметър На Циферблата:
52 мм
Тип Обков:
Обтегач
търговска марка:
БИНЗИ
Материал На Корпуса:
Сплав
Стил:
Спорт
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Тип:
Часовници
Тип1:
Цифров Часовник
Тип 2:
спортни часовници за мъже
На Дисплея На Циферблата:
Аналогово-Цифров
Спортен Тип:
Изпълнено
is_customized:
yes
Материал на циферблата:
Метални

Продукти в категория