0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-1 %
Карибски пирати Джак Спароу cosplay костюм екипировка каишка и катарама на reliance

Карибски пирати Джак Спароу cosplay костюм екипировка каишка и катарама на reliance

BGN 30.00
BGN 30.38
Продуктът е наличен

Налично


Пиратите од Карибите Џек Врабец Cosplay Костим Облека Појас&Токи Проп
Материјал : Алуминиумски
Вклучувајќи : еден ќе се избере
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Параметри на продукта

Специална Употреба:
Костюми
Тип Елемент:
На крилото
Пол:
Мъже
търговска марка:
КОСМОР
Герои:
Джак Спароу
Материал:
Изкуствена Кожа
Дължина На Колана:
Както е показано на фигура
Материал:
Рафтинг, изкуствена гънка

Продукти в категория