0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
Най-добрите продажба на готическия път от и Черен пени ужасно Възраждането вампирское рокля театрални костюми

Най-добрите продажба на готическия път от и Черен пени ужасно Възраждането вампирское рокля театрални костюми

BGN 125.00
BGN 156.80
Продуктът е наличен

Налично


Мерење :
Фустанот големина се направи според вашите мерења , ве Молиме дај ни вашиот мерења
( инчи или cm ) :
Целосна Биста : _____ cm.
Половината : _____ cm .
Колковите : _____ cm.
висина : _____ cm.
Рамо до рамо : _____ cm.
Надворешниот Нога(Половината да Стапки) : _____ cm.
Пред Должина Рамо до Половината : _____ cm.
Раст(Рамо до Нозете во чевлите) : _____ cm.
Раст(Рамо до Нозете без да се во чевли) : _____ cm.
Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно!
Напомена :
1.Обичај прави услуга е понудена вклучително и големина, боја и партија ја модифицирате .Било која боја и да било големина понуда можете да изберете од нашата боја шема, а тоа може да ви треба екстра такса ако промената е многу специјална.
2.Високо квалитетен материјал и материјал кој се користи
3.Обично Нарачана се облекуваат според вашата цел количество потреби 7-15 дена.
Пакување :
Нашите производи се пакуваат во пластична кеса. или ако имате било какви посебни барања, само кажи ни, ние ќе ги пакет според вас пал.
ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ќе се земе вашата мерења боси, ве молиме да ни остават порака ако ви треба неколку инчи додадена на должина за да се овозможи носење на високи потпетици.Ве молиме не се измери во текот облека очекуваат undergarment, ние ќе го земе во предвид.За да бидете сигурни дека ќе добиете совршено се вклопуваат да се облекува, тоа е високо препорачливо да ни снабдување други големина мерења ако е потребно, или на друго место ќе се процени да се направи.
Превозот :
1. Ние брод на Светот, освен APO или FPO.
2. Општо земено, ние ќе брод фустан во 7 работни дена откако ќе заврши плаќање на цел; ако сте го направиле нарачка за време на Кина Фестивали, или нашата зафатен сезона како месец пред ноќта на Вештерките, тоа може да одземе 5-15 дена подолго.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тема:
Готическия
Материал:
Атлас
Материал:
Петно, Памук

Продукти в категория